Τοπικά Γυναικών

Πρόγραμμα Α1

1η και 14η αγωνιστική

Περιστέρι – Ηρακλής

Ήφαιστος Λήμνου – Ρέθυμνο Cretan Kings

Κολοσσός H Hotels – Πανιώνιος

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Λαύριο

Λάρισα – Προμηθέας Πάτρας

Άρης – ΠΑΟΚ

2η και 15η αγωνιστική

Ρέθυμνο Cretan Kings – Περιστέρι

Πανιώνιος – Ήφαιστος Λήμνου

ΑΕΚ – Κολοσσός H Hotels

Λαύριο – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Προμηθέας Πάτρας – Ιωνικός Νικαίας Affidea

ΠΑΟΚ – Λάρισα

Ηρακλής – Άρης

3η και 16η αγωνιστική

Περιστέρι – Πανιώνιος

Ήφαιστος Λήμνου – ΑΕΚ

Κολοσσός H Hotels – Λαύριο

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας

Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ

Λάρισα – Άρης

Ηρακλής – Ρέθυμνο Cretan Kings

4η και 17η αγωνιστική

ΑΕΚ – Περιστέρι

Λαύριο – Ήφαιστος Λήμνου

Προμηθέας Πάτρας – Κολοσσός H Hotels

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Άρης – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Λάρισα – Ηρακλής

Πανιώνιος – Ρέθυμνο Cretan Kings

5η και 18η αγωνιστική

Περιστέρι – Λαύριο

Ήφαιστος Λήμνου – Προμηθέας Πάτρας

Κολοσσός H Hotels – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Λάρισα

Ηρακλής – Πανιώνιος

Ρέθυμνο Cretan Kings – ΑΕΚ

6η και 19η αγωνιστική

Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι

ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου

Άρης – Κολοσσός H Hotels

Λάρισα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Ηρακλής

Λαύριο – Ρέθυμνο Cretan Kings

ΑΕΚ – Πανιώνιος

7η και 20η αγωνιστική

Περιστέρι – ΠΑΟΚ

Ήφαιστος Λήμνου – Άρης

Κολοσσός H Hotels – Λάρισα

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Ηρακλής – ΑΕΚ

Ρέθυμνο Cretan Kings – Προμηθέας Πάτρας

Πανιώνιος – Λαύριο

8η και 21η αγωνιστική

Άρης – Περιστέρι

Λάρισα – Ήφαιστος Λήμνου

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Κολοσσός H Hotels

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ηρακλής

ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings

Προμηθέας Πάτρας – Πανιώνιος

Λαύριο – ΑΕΚ

9η και 22η αγωνιστική

Περιστέρι – Λάρισα

Ήφαιστος Λήμνου – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Κολοσσός H Hotels – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ηρακλής – Λαύριο

Ρέθυμνο Cretan Kings – Άρης

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας

10η και 23η αγωνιστική

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Περιστέρι

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ήφαιστος Λήμνου

Κολοσσός H Hotels – Ηρακλής

Λάρισα – Ρέθυμνο Cretan Kings

Άρης – Πανιώνιος

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Προμηθέας Πάτρας – Λαύριο

11η και 24η αγωνιστική

Περιστέρι – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ήφαιστος Λήμνου – Κολοσσός H Hotels

Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας

Ρέθυμνο Cretan Kings – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Πανιώνιος – Λάρισα

ΑΕΚ – Άρης

Λαύριο – ΠΑΟΚ

12η και 25η αγωνιστική

Κολοσσός H Hotels – Περιστέρι

Ήφαιστος Λήμνου – Ηρακλής

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Πανιώνιος

Λάρισα – ΑΕΚ

Άρης – Λαύριο

ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας

13η και 26η αγωνιστική

Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου

Ηρακλής – ΠΑΟΚ

Ρέθυμνο Cretan Kings – Κολοσσός H Hotels

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

ΑΕΚ – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Λαύριο – Λάρισα

Προμηθέας Πάτρας – Άρης

Ευρωλίγκα 2016-17: Το μεταγραφικό παζάρι

Ρόστερ Champions League

Πρόγραμμα Α2

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020

1η Αγωνιστική – 05/10/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 12/10/19
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 19/10/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 26/10/19 
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 02/11/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 09/11/19 
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική – 16/11/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 23/11/19 
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 30/11/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

10η Αγωνιστική – 07/12/19 
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 14/12/19 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 21/12/19 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

13η Αγωνιστική – 04/01/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 11/01/20 
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 18/01/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η Αγωνιστική – 25/01/20 
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 01/02/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

18η Αγωνιστική – 08/02/20 
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

19η Αγωνιστική – 22/02/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική – 29/02/20 
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 07/03/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 14/03/20 
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική – 21/03/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 28/03/20 
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 04/04/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

26η Αγωνιστική – 11/04/20 
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 15/04/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

28η Αγωνιστική – 25/04/20 
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

29η Αγωνιστική – 02/05/20 
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30η Αγωνιστική – 09/05/20 
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΠ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

Ρόστερ Β΄ Εθνική

Βαθμολογίες Euroleague Eurocup

Μεταγραφές Α2

Καστοριά
Προπονητής: –
Έμειναν:
Ήρθαν:
Έφυγαν: Πέτρος Μελισσαράτος, Μιχάλης Βλάχος, Αλέξης Ράπτης, Δημήτρης Απιδόπουλος

Καρδίτσα
Προπονητής: Κώστας Κομποδιέτας
Έμειναν: Νίκος Κακλαμάνος, Βαγγέλης Παπαδόπουλος, Κώστας Παππάς
Ήρθαν:
Έφυγαν: Σπύρος Μαγκουνής, Γιώργος Μαυρογιάννης, Κώστας Σαριμπαλίδης

Χαρίλαος Τρικούπης
Προπονητής: Ντίνος Καλαμπάκος
Έμειναν: Τάσος Αντωνάκης, Στάθης Παπαδιονυσίου, Παναγιώτης Γκάτζιος, Γιάννης Τριπολίδης, Χρήστος Τσαπατώρης
Ήρθαν: Γιάννης Σαχπατζίδης, Αλέξης Ράπτης,
Έφυγαν: Μιχάλης Πολίτης, Σωτήρης Ντόβας, Κωνσταντίνος Σταυρόπουλος, Μάκης Αδαμόπουλος, Δημήτρης Χατζηκυριακίδης

Ερμής Αγιάς
Προπονητής: Κώστας Κεραμιδάς
Έμειναν: Νέστορας Κόμματος, Τάσος Σπυρόπουλος, Θοδωρής Τσιλούλης,
Ήρθαν: Δημήτρης Χείλαρης, Πέτρος Μελισσαράτος, Μάριος Ματαλών,
Έφυγαν: Λεωνίδας Τριανταφύλλου, Στέργιος Τσιαμπαλής, Δημήτρης Ντάλος, Χρήστος Μηλιώνης, Βαγγέλης Τζόλος, Γιάννης Τσούλκας, Στέφαν Ζιβάνοβιτς, Βασίλης Βρέττας, Σίλας Τσούμας,

Διαγόρας Δρυοπιδέων
Προπονητής: Νάσος Χούμπαυλης
Έμειναν: Γιώργος Κουκάς, Κώστας Μαχαίρας, Νίκος Περσίδης, Μιχάλης Καρασταμάτης,
Ήρθαν: Νίκος Λιακόπουλος, Χρήστος Πετροδημόπουλος, Σωτήρης Κατούφας, Βαγγέλης Καράμπουλας, Γιώργος Κουντουράς, 
Έφυγαν: Πάρης Μάρτζος, Θωμάς Νίκου, Πέτρος Νοέας, Νίκος Κόκκαλης, Νίκος Τσιώκος, Σπύρος Μοτσενίγος, Λεωνίδας Παπαδολιάς, Ευθύμης Καραλής, Μανώλης Καλίλας

Ιπποκράτης
Προπονητής: Γιάννης Παπουλής
Έμειναν:
Ήρθαν:
Έφυγαν: Αντώνης Ασημακόπουλος, Γιάννης Χατζηνικόλας, Ράιτ Λάανε

Αμύντας
Προπονητής: Αλέξανδρος Ζαβός
Έμειναν: Λεωνίδας Ζούπας, Θάνος Κωνσταντακόπουλος, Γιώργος Κερασοβίτης, Θοδωρής Βαρδιάνος, Πάνος Κουκουνιάς, Χρήστος Γκαβανόπουλος, Φώτης Κάπρης, Αριστοτέλης Μέλιος, Πάνος Καλδής
Ήρθαν:
Έφυγαν: Σπύρος Διαμαντόπουλος (αποσύρθηκε), Χρήστος Μπάρμπας (αποσύρθηκε), Αντριάνο Τοπάλι

Ψυχικό
Προπονητής: Γιώργος Ρεμεντέλας
Έμειναν: 
Ήρθαν:
Έφυγαν: Κώστας Παπαντωνάκος, Μάρτιν Παασόγια, Νίκος Αρσενόπουλος,

Απόλλων Πάτρας
Προπονητής: Κώστας Δελέγκος
Έμειναν: Γιάννης Μολφέτας, Περικλής Μπαζίνας
Ήρθαν:
Έφυγαν: Νίκος Κασπίρης,

Κόροιβος
Προπονητής: –
Έμειναν:
Ήρθαν:
Έφυγαν: Γιάννης Καπώνης, Δημήτρης Χείλαρης, Τομς Λεϊμάνις, Χριστόφορος Κελαϊδής, Βασίλης Λαμπρόπουλος, Παντελής Μαραγκάκης

Οίαξ Ναυπλίου
Προπονητής: Χάρης Κουλουριώτης
Έμειναν: Φάνης Κουμπούρας, Μιχάλης Ραζής, Δημήτρης Παπαντωνίου
Ήρθαν: Κώστας Ζώρζος, Κώστας Σιμιτζής, Στέλιος Χάλαρης, Δημήτρης Μακρής, Μάρκος Ψημίτης, 
Έφυγαν: Σταύρος Γεωργιάδης, Μιχάλης Πελεκάνος, Γιώργος Αναγνωστόπουλος

Δάφνη Δαφνίου
Προπονητής: Μάης Κωνσταντινίδης
Έμειναν: Αλέξανδρος Καννάς, Τζόι Γκάτζο, Γιώργος Αρνόκουρος
Ήρθαν: Μηνάς Παπαγιάννης, Μούσα Σουμάν, Ρένος Μπάλος, Ανδρέας Παπαδόπουλος
Έφυγαν: Μάρκος Ψημίτης, Γιώργος Παπαδιονυσίου

Ανατόλια
Προπονητής: Πέτρος Γκαϊτατζής
Έμειναν: Φώτης Ξενιτίδης, Γιώργος Μπρόζος, Σωτήρης Καραποστόλου,
Ήρθαν: Γιάννης Τόζιος
Έφυγαν: Πάνος Κιγμέτογλου, Γιώργος Κωνσταντινίδης

Ελευθερούπολη
Προπονητής: Κυριάκος Παπαδόπουλος
Έμειναν: Φώτης Στυλίδης, Παναγιώτης Καραγιώργος
Ήρθαν: Σπύρος Μοτσενίγος, Απόλλων Δεληγεώργης, Σταμάτης Μπένας, Κώστας Καμπουρίδης, Χρήστος Μαραβέγιας
Έφυγαν: Χριστόφορος Κελεσίδης, Κώστας Λαζαρίδης, Στέλιος Απαζίδης, Φώτης Ιωάννου, Χάρης Βοϊβατόπουλος
 

 

Στατιστικά Α1

Πρόγραμμα Euroleague Eurocup