Πρόγραμμα Α1

Πρόγραμμα Α1

1η και 14η αγωνιστική

Περιστέρι – Ηρακλής

Ήφαιστος Λήμνου – Ρέθυμνο Cretan Kings

Κολοσσός H Hotels – Πανιώνιος

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Λαύριο

Λάρισα – Προμηθέας Πάτρας

Άρης – ΠΑΟΚ

2η και 15η αγωνιστική

Ρέθυμνο Cretan Kings – Περιστέρι

Πανιώνιος – Ήφαιστος Λήμνου

ΑΕΚ – Κολοσσός H Hotels

Λαύριο – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Προμηθέας Πάτρας – Ιωνικός Νικαίας Affidea

ΠΑΟΚ – Λάρισα

Ηρακλής – Άρης

3η και 16η αγωνιστική

Περιστέρι – Πανιώνιος

Ήφαιστος Λήμνου – ΑΕΚ

Κολοσσός H Hotels – Λαύριο

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας

Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ

Λάρισα – Άρης

Ηρακλής – Ρέθυμνο Cretan Kings

4η και 17η αγωνιστική

ΑΕΚ – Περιστέρι

Λαύριο – Ήφαιστος Λήμνου

Προμηθέας Πάτρας – Κολοσσός H Hotels

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Άρης – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Λάρισα – Ηρακλής

Πανιώνιος – Ρέθυμνο Cretan Kings

5η και 18η αγωνιστική

Περιστέρι – Λαύριο

Ήφαιστος Λήμνου – Προμηθέας Πάτρας

Κολοσσός H Hotels – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Λάρισα

Ηρακλής – Πανιώνιος

Ρέθυμνο Cretan Kings – ΑΕΚ

6η και 19η αγωνιστική

Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι

ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου

Άρης – Κολοσσός H Hotels

Λάρισα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Ηρακλής

Λαύριο – Ρέθυμνο Cretan Kings

ΑΕΚ – Πανιώνιος

7η και 20η αγωνιστική

Περιστέρι – ΠΑΟΚ

Ήφαιστος Λήμνου – Άρης

Κολοσσός H Hotels – Λάρισα

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Ηρακλής – ΑΕΚ

Ρέθυμνο Cretan Kings – Προμηθέας Πάτρας

Πανιώνιος – Λαύριο

8η και 21η αγωνιστική

Άρης – Περιστέρι

Λάρισα – Ήφαιστος Λήμνου

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Κολοσσός H Hotels

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ηρακλής

ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings

Προμηθέας Πάτρας – Πανιώνιος

Λαύριο – ΑΕΚ

9η και 22η αγωνιστική

Περιστέρι – Λάρισα

Ήφαιστος Λήμνου – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Κολοσσός H Hotels – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ηρακλής – Λαύριο

Ρέθυμνο Cretan Kings – Άρης

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας

10η και 23η αγωνιστική

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Περιστέρι

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ήφαιστος Λήμνου

Κολοσσός H Hotels – Ηρακλής

Λάρισα – Ρέθυμνο Cretan Kings

Άρης – Πανιώνιος

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Προμηθέας Πάτρας – Λαύριο

11η και 24η αγωνιστική

Περιστέρι – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ήφαιστος Λήμνου – Κολοσσός H Hotels

Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας

Ρέθυμνο Cretan Kings – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Πανιώνιος – Λάρισα

ΑΕΚ – Άρης

Λαύριο – ΠΑΟΚ

12η και 25η αγωνιστική

Κολοσσός H Hotels – Περιστέρι

Ήφαιστος Λήμνου – Ηρακλής

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings

Ιωνικός Νικαίας Affidea – Πανιώνιος

Λάρισα – ΑΕΚ

Άρης – Λαύριο

ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας

13η και 26η αγωνιστική

Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου

Ηρακλής – ΠΑΟΚ

Ρέθυμνο Cretan Kings – Κολοσσός H Hotels

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

ΑΕΚ – Ιωνικός Νικαίας Affidea

Λαύριο – Λάρισα

Προμηθέας Πάτρας – Άρης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *