Τα αποτελέσματα της έβδομης αγωνιστικής στην Β’ ΕΣΚΑΝΑ Ανδρών:

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 66-57
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-71
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 64-56
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 79-65
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 79-48
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 55-67
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 69-75

Τα φύλλα αγώνα:

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.-ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 79-65
Διαιτητές: Αναστασίου, Κονταράτος,Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα: 17-26,42-35,60-48,79-65
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Πουτουλίδης, Μονδερά): Κύριος 5,Μπιτζής Δ. 7(1),Κατσαγάνης 14,Δεβεζόγλου 16(3),Δημητρακούλης 10(1), Κόγκας , Λέσι 8(2), Παπαγεωργίου 2, Πολύχρονος 2, Χαριάτης 6, Λάτσης 9(2)
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης,Τσιρονιάν): Καρασούλος, Χιωτίνης, Στεργίου 17(1), Τομαρόπουλος, Μουσέτης , Μουζακιώτης 18(1),Παππάς 10,Κατσικάκης 5(1), Κολοκούρης , Χαλκίτης , Λεκατσάς 15(1)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-71
Διαιτητές: Τσαχάκης Καλαρέμας Γερουλάνος
Δεκάλεπτα: 17-22, 31-44, 55-54, 69-71
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Τσίμπας,Κουκιάς): Χριστοδουλόπουλος 15(2) , Στεφανής 8, Στουραίτης 7(2) , Αντιπάτης 11(1), Τσεμπελής 8, Τόμπρος , Σαμουρέλης 11, Μπούζας 6 , Παπαδάκης 3(1)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης,Καλυβιανάκης): Λουλούδης , Μπέτας 23(1) , Παυλίδης , Ντώνη2 , Αβανίδης 13(3) , Βαρλάς 15(2) , Καρασούλος 4, Ιωαννίδης 6 ,Καπατσούλιας 2, Κάβουρας 2, Τσουκαλάς 4

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 55-67
Διαιτητές: Ασλανίδης , Πλατέλα , Μπερέτσος
Δεκάλεπτα: 22-22, 34-33, 42-45, 55-67
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος, Μαγγιώρος): Δούκας , Κοροπούλης 20(4), Βελισσαράκος 5 , Λαδάς , Μπουτόπουλος 4, Πλατσικούδης 7(1) , Τόμπρος , Καρτζόγλου , Χαραλαμπίδης 12(3), Γραμματικός , Τσικούρας , Σπυρίδωνος 7
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος, Γεωργάκης): Χρήστου 2, Πουλημενέας , Τζοβάρας , Μπουλατζάς 4, Κοθράς 11, Μπακάλης 15(3), Τζίτζης 2, Μαρίνης , Γιαννακόπουλος 20(2) , Συρίγος 11, Παπαμάρκος , Χατζόβουλος 2

ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 79-48

Δεκάλεπτα: 16-14, 43-19, 66-28, 79-48

Διαιτητές: Κηπώσης , Πηλοίδης , Νάκος

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παππάς, Βλουτής): Αποστολάκης 8, Συμεωνίδης 10, Πετρόπουλος 4, Κουτρόπουλος 9(3), Σκουμής 17, Αγραπίδης 7, Τσαγγαράκης, Παναγόπουλος 7(1), Φλέγγας 3(1), Κορτέσης 12(4) Παπαγιαννόπουλος 2, Τραγγέλης

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (Ποτόσογλου Ν, Ποτόσογλου Π): Γαβρίλλης Ε, Στρατής 5, Γρυπάρης, Φωτεινάκης, Ποπονάς 1, Γαβρίλλης Σπ 4, Λάσκαρης 5(1), Ραλάκης 8, Τσαούρδας 12(1), Γεωργίου 6, Γαλετάκης 3(1), Ταπάσκος 4

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 66-57
Διαιτητές: Καραβίτης , Σίμα , Αυγουστόγλου
Δεκάλεπτα: 21-14, 41-27, 48-41, 66-57
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. (Καλαντζής , Βουρλιάς): Δελλής 7(1), Ζέρβας 4(1) , Μωυσίδης 11(1), Μούστα 7, Παπαδάκης 8 Αλεξανδράκης 16(3), Μαρκόπουλος , Μπέλλας 4, Κοντίνος 2 , Ανδριαδάκης , Καλαντζής 7(1)                                    ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Παζαράς , Πρινέας 8 , Τριανταφύλλου 9(1) , Παγίδας 6 , Γιανδήμας 16(1) , Κατράνης 8, Μουστάκος 10 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ. 64-56
Διαιτητές: Αυγερινός Ι., Μπιτέρνας , Βαίτσης
Δεκάλεπτα: 22-05, 41-18, 56-46, 64-56
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Ηλιάδης 9(3) , Βαμβακίδης 8(2) , Καραίσδκος , Αβραμίδης 7, Χεργκελετζής 8, Κοντούλης 5 , Αβραμίδης 9(1) , Παπαδημητρίου 4, Αχείμαστος 10, Λιάσκος 4

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Τάγκαλος): Χαριτωνίδης 4, Μαυροειδάκος , Μυλωνάς , Μαραγκόπουλος 25(4), Χαλκιάς 3, Σερελέας , Στεργίου 8(2) , Μυλωνάκης 9, Βουρδέλης 5, Πεταλάς 2

ΑΟΝΑ-ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 69-75
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Γεωργόπουλος, Ιωάννου Γ.
Δεκάλεπτα: 18-17, 29-30, 51-50, 69-75
ΑΟΝΑ(Παπαδημητρίου – Πέρρος): Ραζής 15(3), Πηλιούνης 17(1), Λουπάσης 2, Αγγλόπουλος 4(1), Παρασκευόπουλος 9(2), Βαρδαβάς 11(1), Κουτσιλιάκος 8(1), Κουτσουμπός, Ψάλτος 3, Ζαντιώτης, Λούγαρης
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Μαρίνος, Καρανίκας): Μουστάκας, Ρόκας 9(2), Παπασπύρου, Ασημόπουλος 2, Μπαλάφας 17(2), Γρηγοράκος 21 (1), Μοδάκης 8(1) Καρράς 9(1) Σαμαράς 2, Λιούλης 7(1), Ποντικίδης Μ. , Ποντικίδης Π.

Η Βαθμολογία:

1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 6-1
2. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 6-1
3. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 5-2
4. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5-2
5. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 4-3
6. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 4-3
7. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4-3
8. ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 4-3
9. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 3-4
10. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3-4
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 3-4
12. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2-5
13. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-7
14. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 0-7

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 21/11):

21:30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
21:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ. ΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
20:00 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
21:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20:45 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ- ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ