Το 48ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων αναμένεται να ανοίξει αύριο τις πύλες του στο ΚΓ Πανελληνίου, με 6 ομάδες να λαμβάνουν συμμετοχή στη μεγαλύτερη ηλικιακή γιορτή της χρονιάς.

Πιο συγκεκριμένα, Εξάστερος, Ηράκλειο, Προμηθέας Πατρών, Ίκαροι Σερρών, ΔΕΚΑ και Ολυμπιακός θα είναι οι σύλλογοι που θα βρεθούν στη διοργάνωση, η οποία θα διαρκέσει 5 ημέρες (1- 5 Σεπτεμβρίου), με την ΕΟΚ να παρουσιάζει τα πλήρη ρόστερ τους στην επίσημη ιστοσελίδα της.

Αναλυτικά οι συνθέσεις:

 

ΑΟΚ «ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ» ΣΕΡΡΩΝ

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

4 Αστερίου Αδαμάντιος 2005 1,82 1-2

5 Μπανάβας Αλέξανδρος 2006 1,87 1-2

6 Τσιώλης Συμεών-Γεώργιος 2005 1,80 2-3

7 Ανδρικάκης Κωνσταντίνος 2005 1,90 1

8 Θεοφανίδης Αθανάσιος 2005 1,83 1-2

9 Κακλίδης Πολίτης 2005 1,87 2-3

10 Χατζόπουλος Χρήστος 2005 1,98 4-5

11 Καραπέπερας Δημήτριος 2006 1,90 2-3

12 Ντώνες Ιωάννης 2006 1,95 3-4

13 Μιντσώκης Δημήτριος 2005 1,86 3

14 Καπετάκης Ευδόξιος 2005 1,92 2-3

15 Φραγκούλης Ιωάννης 2005 1,85 3

16 Αλέξογλου Θεοδόσιος-Μάριος 2005 1,75 2

Προπονητές: Αθανασίου Νίκος, Μπίλιος Γιώργος

ΔΕΚΑ

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

7 Τσιμερίκας Αλέξιος 2005 1,85 2

8 Λιοτόπουλος Λευτέρης 2006 1,90 1

9 Πιπερτζής Γιάννης 2005 1,95 4

10 Καρακαλίδης Γιώργος 2005 1,82 1-2

11 Πολυχρονιάδης Πέτρος 2005 1,82 2

13 Πέννας Δημήτρης 2005 1.85 2

14 Πατρίκης Ανδρέας 2006 1,90 4-5

15 Γεωργίου Χρυσοβαλάντης 2005 2,00 5

18 Τζαμπασλής Δημήτρης 2005 1.90 3-4

20 Σαμοντούροβ Αλέξανδρος 2005 2,09 3-4

24 Καπαγερόπουλος Αριστείδης 2006 2,00 5

31 Φωταρούδης Φώτης 2005 1,88 1

Προπονητής: Νικολαΐδης Iωσήφ

Βοηθός προπονητή: Καδής Θεόδωρος

ΑΣΚ ΕΞΑΣΤΕΡΟΣ

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

5 Σεργενάντης Στέλιος 2007 1,85 3

6 Παπαζώτος Παναγιώτης 2006 1,90 1-2

7 Ζερβός Δημήτρης 2006 1,82 1

8 Αδάμης Γιάννης 2006 1,93 5

9 Ευαγγελίου Νικόλας 2006 1,95 5

10 Κουστένης Ανδρέας 2006 1,86 2-3

11 Κολλίγρης Ηλίας 2006 1,88 3-4

15 Αδαμόπουλος Βαγγέλης 2006 2.02 5

16 Παπαγιαννακόπουλος Σταμάτης 2006 1,80 1

17 Αβδάλας Νεοκλής 2006 2,01 1-2

18 Ρημαγμός Διονύσης 2006 1,87 3-4

20 Αθανασόπουλος Δημήτρης 2006 1,85 1-2

21 Βλάσσης Ορέστης 2006 1,90 3-4

23 Σταμάτης Άρης 2005 1,92 4-5

24 Παβαγιωτόπουλος Θοδωρής 2006 1,97 3-4

Προπονητής: Σιούτης Γιάννης

Βοηθός προπονητή: Φωτόπουλος Βασίλης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

5 Κατσουρρί Ίντριντ 2005 1.78 1-2

7 Μηλαθιανάκης Παναγιώτης 2005 2.00 4

8 Κανατάκης Ιωάννης 2006 1.83 2-3

9 Φίσκας Φραντζέσκος 2006 1.73 1-2

10 Γενιτσαρίδης Θοδωρής 2006 1.85 1-2

11 Σαραντουλάκης Γεώργιος 2006 1.85 4

12 Δελατόλας Ιάκωβος 2005 1.80 2-3

13 Τέιλορ Γεώργιος 2006 1.97 4

14 Κοκκινάκης Κωνσταντίνος 2006 1.90 4

15 Μακράκης Ζαχαρίας 2005 1.86 3

17 Σπινθουράκης Ιωάννης 2006 1.78 1-2

20 Λαμπράκης Παναγιώτης 2005 1.85 2-3

Προπονητής: Μακράκης Γεώργιος

Βοηθός προπονητή: Δελατόλας Νίκος

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

4 Τσαντύλας Θεοφάνης 2005 1.75 1

5 Νικολαΐδης Απόστολος 2006 1,87 1

6 Παρασκευάς Πάρης 2006 1.84 4-5

7 Δημητρακόπουλος Στέλιος 2005 1.95 4

8 Γιαννάκος Δημήτριος 2005 1.85 3-4

9 Λαμπρόπουλος Γεώργιος 2005 1,96 2-3

10 Αλέξης Μανώλης 2005 1.96 2-3

11 Στηθόπουλος Διονύσιος 2005 1,86 2

12 Καραΐσκος Αναστάσιος 2005 1.94 4-5

13 Πασαγιάννης Μανώλης 2006 1.92 2-3

14 Άμποσι Βενιαμήν 2006 1,97 2-3

15 Βαρβάρας Δημήτριος 2005 1,99 5

Προπονητής: Μπάρλος Νικόλαος

Βοηθός προπονητή: Κουρμούλης Αντώνης

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Νο Ονοματεπώνυμο Έτος Γέννησης Ύψος Θέση

14 Βασιλείου Νίκος 2005 1,97 1-2

7 Καλλιακουδας Δημήτρης 2005 1,95 2-3

21 Καναβός Ιωάννης 2005 2,05 5

4 Νικολόπουλος Ιωάννης 2005 1,85 1

5 Στεφανάτος Αντώνης 2005 1,83 2

18 Γκοτσόπουλος Κοσμάς 2005 1,88 2-3

11 Μαργαλιάς Γεώργιος 2005 1,88 2

13 Γρύλλης Κωνσταντίνος 2005 2,02 4-5

10 Σοϊλεμετζίδης Νίκος 2006 1,92 1-2

6 Χωματάς Φαίδων 2006 1,94 2-3

15 Αποστόλου Ελευθέριος 2006 1,98 3-4

16 Αναγνωστόπουλος Γρηγόριος 2006 1,90 2

17 Στέβοβιτς Ματίγια 2007 1,92 1-2

8 Χρυσανθόπουλος Σπύρος 2005 1,95 3-4

Προπονητής: Μελιγδής Ανδρέας

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Τετάρτη 1/09/2021

15.00 Εξάστερος-Ικαροι Σερρών

18.00 Ηράκλειο-ΔΕΚΑ

21.00 Προμηθέας Πάτρας-Ολυμπιακός

Πέμπτη 2/09/2021

15.00 Ολυμπιακός-Ηράκλειο

18.00 ΔΕΚΑ-Εξάστερος

21.00 Ικαροι Σερρών-Προμηθέας Πάτρας

Παρασκευή 3/09/2021

14.00 Εξάστερος-Ολυμπιακός

17.00 Ηράκλειο-Προμηθέας Πάτρας

20.00 Ικαροι Σερρών-ΔΕΚΑ

Σάββατο 4/09/2021

13.00 Ηράκλειο-Ικαροι Σερρών

16.00 Προμηθέας Πάτρας-Εξάστερος

19.00 Ολυμπιακός-ΔΕΚΑ

Κυριακή 5/09/2021

10.00 Εξάστερος-Ηράκλειο

13.00 ΔΕΚΑ-Προμηθέας Πάτρας

16.00 Ικαροι Σερρών-Ολυμπιακός