Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Παναθλητικός-ΜΕΝΤ 90-30
Ολύμπια Λάρισας-Πανσερραϊκός 36-50
Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς 53-49
Αρης-Πιερικός Αρχέλαος 61-30
ΑΣ Πανόραμα-ΑΕ Πυλαίας 63-81
Ηρακλής-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 61-39  

Αναλυτικά και τα φύλλα αγώνα:

Παναθλητικός-ΜΕΝΤ 90-30
Διαιτητές: Κωνής-Τζαγκάτζης
Δεκάλεπτα: 25-9, 55-15, 80-21, 90-30
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Διαβολεμένου-Γιαννάτση): Χαιριστανίδου 16, Σταμπή 12(2), Γιαννοπούλου 4, Μπαξεβάνου 5, Σαράντη, Τράντα 12, Μπασσιά 7, Γράψα, Βαντσιούρη 13(3), Καραμπατζάκη 15, Σιδηροπούλου 4, Αντωνίου Ι. 2.
ΜΕΝΤ (Τζιότζιος): Γενναίου 2, Μουμτζή 6, Φειδά, Κουλακιώτη 9, Γιαννουσίου 5, Παπαδοπούλου 2, Μπουντούκα, Ψαρέλη 4, Αβρονιδάκη 2. 

Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς 53-49
Διαιτητές: Λάλλα-Καντζουρίδης
Δεκάλεπτα: 19-9, 29-26, 39-40, 53-49
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Παυλάκη 15(1), Καραλίδου Σ. 2, Μαμαλίγκατζη 9, Φραγκιουδάκη 3, Καραλή 2, Αντώνογλου, Πετρίδου, Θωμαϊδου, Μωυσένκου, Σουλιώτη 4, Καρακώστα 5, Βαρελτζή 10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Καρακασίδου): Οικονόμου 8, Σιφναίου 4, Παλάνη 9(1), Καλαντίδου 6, Ιγγλέζου 5(1), Διαμαντοπούλου, Διαμαντίδου 7, Καϊμακτσή 6, Μαϊδάτση 2, Ζηππίδου 2.

Ολύμπια Λάρισας-Πανσερραϊκός 36-50
Διαιτητές: Τσάλλας-Μπούγλος Γ.
Δεκάλεπτα: 6-12, 16-24, 25-30, 36-50
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι): Τζέλιου, Τσούρβα, Καρτσαμάρη, Μοδέα, Τέλιου, Μπουζάκη, Λιάσκου 3(1), Μιχαηλίδου 21(3), Πατούνη 8(2), Καλίδη 4(1), Κλεισιάρη.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Καρατσομπάνης): Χωλοπούλου Σ. 9(1), Γαϊτάνη 11(2), Τσάντα 10(2), Μπακιρτζίδου 3, Θανοπούλου 7(1), Πελτέκη 11(1), Μαμούδη, Πιτσιάβα, Γκανάτσιου, Γκέκα, Δαμιανάκου.

Αρης-Πιερικός Αρχέλαος 61-30
Διαιτητές: Γιαννούλης Αν.-Λαζαρίδης
Δεκάλεπτα: 21-13, 32-14, 54-21, 61-30.
ΑΡΗΣ (Συρόπουλος): Καζαμία 1, Καρβουνιάδου 4, Μαρίνη 8, Στεργάκη 4, Τσαμπούρη 9(3), Ευσταθίου, Σλούκα 6, Βεντούρα 5, Δροσούνη 6, Νάστου 15, Βλάχου 1, Κυρπιζλίδου 2.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Χατζηιωάννου-Ξηρομερίτης): Καραλή, Κιολέογλου, Μάντζου 2, Ντριστέλλα 2, Γκοτζαμάνη 2, Μπαγκλαρίδου 4, Μπουμπουλέντρα 3, Καρατάσιου 3, Αρτεμισίου 11, Ζαρκανέλα, Καζαναράκη 3, Παπαζιώγα.

Ηρακλής-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 61-39
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Ντόντης
Δεκάλεπτα: 15-10, 29-19, 48-28, 61-39
ΗΡΑΚΛΗΣ (Λαμπρόπουλος-Κατωπόδη): Τσουμπερλή, Τζίκου 2, Παγκαλίδου, Παπαβασιλείου 13(2), Σακουλάκη 8(2), Λογδανίδου 11, Γιαννούδη 9, Παππά, Μυγδαλιά 4, Βασιλειάδου 11, Θωμά 3(1). 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Μπαλλά, Κωστανάκη 1, Σουλιώτη, Τσαλή 2, Καλογρίδου 1, Καλομιτσίνη 8, Κανέλλογλου 2, Βατσιτσίδου 17(1), Παπαδάκη 4, Κουλουμπή 2, Κοκκίνου 2.

ΑΣ Πανόραμα-ΑΕ Πυλαίας 63-81
Διαιτητές: Πιπλιός-Τζεκάκης
Δεκάλεπτα: 18-26, 30-47, 47-64, 63-81
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Μαυρίδης): Καζαντζή Β. 16(2), Νικολαϊδου 3, Αραμπατζή, Ριτζαλέου 7, Νάκη 3(1), Καζαντζή Σ. 15, Σιακαβάρα, Δαιμονάκου 10, Βασλαματζή 5, Χατζηθεοδώρου 2, Δέλλιου 2.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Αντωνιάδου 12, Αρσένογλου 4, Γράψα 13(2), Λάλου 10, Τζιαμπάζη 8(2), Πετρίδου 6, Παπαρδέλα 17(3), Πουλάκη, Δεληγιάννη 6, Κουράτορα 5(1).

Η βαθμολογία

1. Παναθλητικός    11    
2. Αρης    10    
3. Πανσερραϊκός    10    
4. Ηρακλής    10    
5. ΑΕ Πυλαίας    10    
6. Πιερικός Αρχέλαος    10    
7. Αναγέννηση Νέου Ρυσίου    9    
8 Απόλλων Καλαμαριάς    9    
9. Ασπίδα Ξάνθης    8    
10. ΜΕΝΤ    7    
11. Ολύμπια Λάρισας    7    
12. ΑΣ Πανόραμα    6    

*Ο Ηρακλής έχει ένα μηδενισμό

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 1/12)

ΜΕΝΤ-ΑΣ Πανόραμα

ΑΕ Πυλαίας-Αρης

Πιερικός Αρχέλαος-Ηρακλής

Απόλλων Καλαμαριάς-Ολύμπια Λάρισας

Πανσερραϊκός-Παναθλητικός

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Ασπίδα Ξάνθης